پیام فرستادن
aboutus

Wuxi Sinopfe International Trading Corporation

Wuxi Sinopfe International Trading Corporation Wuxi Sinopfe International Trading Corporation Wuxi Sinopfe International Trading Corporation
1 2 3
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار: آمریکای جنوبی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
مارک های: فقط
تعداد کارمندان: >100
فروش سالانه: 300-500
سال تاسیس: 1984
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
معرفی

معرفی شرکت:

Wuxi ONELYE Livestock Machinery Company تولید کننده حرفه ای دستگاه جوجه کشی تخم مرغ از چین ، ما 35 سال تجربه تولید در این زمینه داریم.تقریباً تمام باغ وحش ها از چین دستگاه جوجه کشی کوچک ما را برای جوجه ریزی پرندگان نادر مختلف خریداری می کنند و دستگاه جوجه کشی شترمرغ 70٪ بازار چین را اشغال کرده است.محصولات و خدمات ما اعتبارات بیشتری را در این زمینه به خود اختصاص داده اند.از سال 2007 ، ما شروع به ورود به بازار جهانی می کنیم ، تاکنون محصولات خود را به بیش از 110 کشور جهان صادر کرده ایم.

به عنوان توسعه بازار ، ما به بهره برداری از سایر تجهیزات مرغداری می پردازیم و نتایج خوبی می گیریم.اکنون ما یک کارخانه جدید داریم که تجهیزات پردازش مواد خوراکی را تولید می کند ، یک کارخانه تولید قفس مرغ و دیگری کارخانه تولید تجهیزات پردازش طیور است.ما می توانیم سایر تجهیزات مرغداری را از چین برای مشتری تهیه کنیم.با تلاش چندین ساله ، ما روابط خوبی با بسیاری از توزیع کنندگان ، افراد و شرکت ها از سراسر جهان ایجاد کرده ایم.ما اصرار داریم خدمات دائمی و تجهیزات پرورش طیور را از چین (Sino-PFE) به مشتریان خود به طور مداوم انجام دهیم.

     

محصول اصلی:

1. دستگاه جوجه کشی تخم مرغ (ظرفیت 48 تا 90720 تخم مرغ)

2. ماشین آلات تولید مواد غذایی (آسیاب چکشی ، همزن ، آسیاب گلوله ای ...)

3. قفس لایه ای

4. سایر تجهیزات مرغداری

تاریخ

تقریباً تمام باغ وحش های چین از جوجه کشی های ONELYE برای جوجه ریزی پرندگان نادر مختلف استفاده می کنند.

ما اولین دستگاه جوجه کشی شترمرغ را در چین تولید کردیم و 70 درصد تخم مرغ شترمرغ توسط دستگاه های جوجه کشی ONELYE در چین تولید می شود.

سرویس

خدمات آنلاین ما 7 * 24 ساعته نه تنها برای مشتریان بلکه برای کسانی که به تجارت جوجه ریزی علاقه مند هستند نیز می باشد. تیم تکنسین و مدیر ما برای ارائه خدمات پیش فروش و پس از فروش از بیش از 50 کشور بازدید کرده اند.

تیم ما

ما همچنین یک تیم فنی مشتاق برای ارائه خدمات پس از فروش برای مشتریان در سراسر جهان داریم.

اطلاعات تماس